3170 O
1870-76. 80 og 100 r. Albumsider med beskrevne Louis I i blandet kvalitet. AFA 9240,-
Kat.nr.:
40,41
70
70
●
3171 O
1895-1905. Albumside med Carlos.
Kat.nr.:
123-44

*
60
—
●
3172 A
1912. 8 c. grå tk. 15x14. AFA 2300,-
Kat.nr.:
212
*
50
—
●
3173 A
1931. Minde sæt. AFA 3280,-
Kat.nr.:
549-54
*
80
—
●
3174 O
1940. Monarkiets 800 års jubilæum miniark. AFA 3000,-
Kat.nr.:
608-15
**
360
—
●
3175 O
1940. Sir Rowland Hill, miniark. AFA: 1.200,-
Kat.nr.:
616-23
**
130
—
●
3176 A
1941. Nationaldragter mindterstykke fra miniark.
Kat.nr.:
624-33
**
100
—
●
3177 O
1941. Nationaldragter, Miniark. AFA: 2.400,-
Kat.nr.:
624-33
**
160
—
●
3178 A
1944. Sammentryk fra miniark.
Kat.nr.:
653-56
190
—
●
3179 A
1945. Carmona miniark. AFA 2200,-
Kat.nr.:
669-76
**
160
—
●
3180 A
1946. Folkedragter, komplet sæt. Postfrisk. AFA: 1350
Kat.nr.:
694-01
**
60
—
●
3181 O
1977. CEPT miniark. 11 stk. AFA 3300,-
Kat.nr.:
1348-9
**
70
—
●
3182 O
Kat.nr.:
1348-9
**
80
—
●
3183 O
2004. Plancher med diverse. Pålyd. 39,54 €
Kat.nr.:
**
100
—
●
3184 A
Planche med 8 sæt. AFA 7981,-
Kat.nr.:
*
160
—
●
3185 A
Planche med diverse sæt. AFA 5866,-
Kat.nr.:
*
200
—
●
3186 A
Planche med diverse sæt. AFA 6017,-
Kat.nr.:
*
150
—
●
3187 O
Planche med diverse.
Kat.nr.:
—
50
—
●
3188 O
Plancher med 5 censurforsendelser.
Kat.nr.:
130
—
●
3189 O
Plancher med diverse i blandet kvalitet inkl. kolonier.
Kat.nr.:

*
60
—
●
3190 O
Plancher med diverse.
Kat.nr.:
—
75
—
●